O nas

W przychodniach karzą nam czekać, ale choroba przewlekła nie czeka. Jako zespół mamy świadomość i wierzymy, że e-recepta zmieni świat medycyny. E-recepty zostały wprowadzone w Polsce drogą Ustawy od 8. stycznia 2020 roku i dzięki temu jesteśmy w stanie pójść do apteki i wykupić lek po podaniu czterech cyfr kodu PIN.

E-receptę może wystawić lekarz w przychodni, ale może ją też wystawić lekarz przez internet w wyniku konsultacji lekarskiej online. To wielka wygoda i nasz chleb powszedni. Wiemy jak ważna jest nieprzerwana terapia lekami w chorobach przelękłych serca, tarczycy, nadciśnienia, i wielu innych lub dostęp do leków w nagłych wypadkach.

Jako zespół lekarzy jesteśmy na posterunku wtedy kiedy trzeba i przeprowadzamy wywiad zakończony wystawieniem e-recepty w ciągu maksymalnie 3 godzin tak, by nasz Pacjent mógł jak najszybciej udać się z PINem do pobliskiej apteki i nabyć potrzebny mu lek.

Wiemy, jak ważny jest czas w wielu przypadkach. Opieszałość służba zdrowia już nie jest problemem! Teraz usługę medyczną możesz dostać online.

Nasi lekarze to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem. Doskonale wiemy jak zatroszczyć się o Pacjenta. Podejście indywidualne, empatia i otwartość to cechy, które nas wyróżniają. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W razie potrzeby, zapraszamy do kontaktu poprzez maila: lekarz@zamowerecepte.pl

Z wielką przyjemnością odniesiemy się do Państwa pytań.